Yükleniyor

Aşağı kaydır

Hizmetler

Çağdaş mimarinin önderliğinde, dış cephelere verilen önemde kayda değer bir gelişmeye yol açmıştır. Estetik değerlerin yanı sıra binanın yapısal kararlılığı, enerji verimliliği ve dolayısıyla içinde yaşayanların refahı üzerindeki etkisi artmıştır. İyi bir tasarım tüm bu ögeleri geliştirir. Bu yüzden en uygun malzemeyi seçmelisiniz.

Dış Cephe

Malzeme seçimi çok önemlidir. Çünkü, yapısal dengede kilit bir rol oynar ve binanın enerji verimliliğini doğrudan etkileyebilir.

  Dış Cephe Kaplama
  Mekanik Cephe Kaplama
  Mekanik Doğaltaş Kaplama
  Mermer Kaplama
  Seramik Kaplama
  Granit Kaplama
  Traverten Kaplama
  Andezit Kaplama
  Mantolama
  Dış Cephe Boyama

Mekanik montaj ; Taş kaplama malzemelerinin bina yüzeyine kanca veya ankraj olarak adlandırılan paslanmaz çelik elemanlarla tutturulması yöntemidir. Bu sistemde her taşın ağırlığı bina yüzeyine münferit olarak aktarılmaktadır.

Bu sistem ile eğer istenirse montaj sonrası herhangi bir taşı, diğerlerine hiçbir şekilde zarar vermeden sökmek, yerini boş bırakmak veya başka bir malzeme ile değiştirmek mümkündür.Taşlar, özellikle çok katlı binaların dış cephesine yapıştırma yöntemi ile asla monte edilmemelidir. Farklı malzemelerin ısı farklılıklarından doğan genleşme ve büzüşme, binada oluşabilecek oturma ve deprem gibi etkenlerden dolayı, yapıştırma yöntemiyle monte edilen taşın düşme riski çok yüksektir.

Mekanik montaj sisteminde, uygulamanın yapılacağı yüzeyin karakteri, taş ebadı, taş kalınlığı ve bina yüksekliğine bağlı olarak değişik ankraj yöntemleri seçilir. Montaj sistemi her bina için özel olarak projelendirilir ve uygulanır.

01.

İç Mekân

Binanın yapısal stabilitesi ve enerji verimliliği, aynı zamanda orada yaşayanların sağlığı açısından önemli bir rol oynarlar. Bu yüzden yüksek performanslı bir malzemenin kullanılması zorunludur.

  Basamak ve Süpürgelik
  Seramik ve Fayans
  Mutfak Tezgâhı
  Zemin Döşeme
  Duvar Kaplama
  Denizlik
  Harpuşta

Mimarın yaratıcılığını fiziksel bir varlığa çevirebilmek için tasarımı farklı iç ve dış mekân uygulamalarında tamamlayan yapı malzemelerini sağlayabilecek ve titizlikle uygulayabilecek iyi bir takıma ihtiyacınız vardır. CRM’de her ihtiyacınız için çözüm bulacaksınız.

02.

Aklınıza takılan sorular mı var ?

İletişime Geçin