Yükleniyor

Aşağı kaydır

BİZİ
TANIYIN

Projelerinizde Mermer Kaplama, Mekanik Kaplama, Doğal Taş Kaplama gibi ihtiyaçlarınız için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

CRM Hakkında

Dünya’daki mimari dekorasyon içerisinde yer alan doğal taş uygulamaları ve konseptlerini yakından takip ediyor ve buna göre çalışmalarımızı şekillendiriyor, her zaman daha iyisine ulaşmak için çalışıyoruz.

CRM Mermer & Doğaltaş, günümüz mimarisinde üstün bir estetik sağlaması ve uzun ömürlü olması nedeniyle modern binaların yapımında tercih edilen granit, mermer ve suni taşların dış cephe mekanik montajını ve iç mekân döşeme işlerini yapmaktadır. Deneyimli ekipleriyle kalitesinden ödün vermeyen bir anlayış ile aldığı işleri zamanında bitiren, konusunda önde gelen kuruluşlardan biridir.

CRM Mermer & Doğaltaş, gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki büyük ve detaylı işlerin projelendirilmesi safhasından, taşların temin edilmesi ve montajına kadar ki tüm safhalarda hassasiyetle çalışarak işverenlerine üst düzeyde memnuniyet sağlama odaklı çalışmaktadır.

CRM Mermer & Doğaltaş, Türkiye’nin doğal zenginliklerini ekonomiye kazandırmayı ve gelecek nesillerde bir çevre bilinci oluşturmaya katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. “Kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavra sahip olunmalı” mottosuyla sektördeki yerimizin sorumluluğunu taşıyan ve kendisi ile yarışan bir marka olarak var olanla yetinmemek bizim için en önemli ilke olmuştur.

01.
0
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri
0
M² İşçilik
0
Yıllık Tecrübe

Faaliyet Alanları

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği yaratan CRM, Türkiye'nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

  Konutlar
  Alışveriş ve İş Merkezleri
  Sosyal ve Kültürel Tesisler
  Hastaneler, Sağlık Tesisleri
  Turistik Tesisler
  Spor Tesisleri
  Eğitim ve Üniversite Yapıları
  Askeri Tesisler
  İdari Yönetim Yapıları
  Bankalar
  Fabrikalar
  Endüstriyel Binalar
  Üretim Tesisleri
  Metro İstasyonları
02.

Referanslar

Bugüne kadar sahip olduğumuz güven ve deneyimle Türkiye'nin dört bir yanında özel mülk alanlarından, beş yıldızlı otellere, tatil köylerinden, özel yaşam alanlarına sunduğumuz eksiksiz hizmet kalitesi bize her zaman daha iyi işler yapma fırsatı ve daha iyi iş ortaklıkları sağladı.

03.

Aklınıza takılan sorular mı var ?

İletişime Geçin